+90 542 717 57 57

Sosyal Medyada Biz}

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Daire ve binaların en büyük sorunları genellikle su kaçağı vasıtasıyla ortaya çıkmaktadır. Pimaş boruları ve kanalların tıkanması üzerine duvarlar arasında su kaçağı kısa süre içerisinde yayılmaktadır. Binada bir dairede su kaçağı yaşanması üzerine kısa süre içerisinde tüm binanın genel problemi haline gelebilir. Su kaçağına kısa süre içerisinde müdahale edilmemesi üzerine maddi ve manevi olarak daha fazla yıpratır.

Su kaçağı söz konusu olmasına rağmen yapılacak çözümlerin yanlış olması çok daha kötü sonuçları karşınıza çıkarabilmektedir. Klasik eski yöntemler ile su kaçağını tespit edilmeye çalıştığı zaman problem başınıza daha büyük dertler açabilir. Su tesisatı ve kaçağı konusunda bilinçsiz eski yöntemler yerine teknoloji ile iç içe çalışan bir firma olarak problemi kısa süre içerisinde çözüyoruz.

Su tesisatı binaların duvarları içerisine gömülü bir sistem ile yapıldığı için kaçak yaşandığı zaman tek tek tüm duvarların kırılması gerekir. Evinizde bulunan kurulu düzen ve eşyalarınızın zarar görmemesi yaşamınızı bir süre olumsuz etkileyebilir. Binada bulunan dairelerin duvarların kırılması ile su kaçağının tespit edilmesi eski klasik yöntemler ile çözüm uygulanmaktadır. Teknoloji ile iç içe çalışan bir firma olduğumuz için sizin yaşamınızı aksatmak yerine kendimizi yeniliklere açık bulunduruyoruz.

Su kaçağının tespit edilmesi için kamera görüntüleme sistemini kullanıyoruz. Su tesisatında yaşanan kaçağı kamera sistemi sayesinde tespit ettikten sonra küçük bir müdahale ile sorunu ortadan kaldırıyoruz. Kamera görüntüleme sistemi su kaçağı tespiti yanı sıra pimaş boruları ve kanalların tıkanması konusunda hassas müdahaler yapılmasına olanak sağlıyor.

Su tesisatı ve tıkalı kanalların açılması konusunda çözüm odaklı bir plan işlediğimiz için kısa süre içerisinde sorunları çözebilme imkanı buluyoruz. Su tesisatında yaşanan problemlerin küçüklüğü ve büyüklüğü yanı sıra problemin çözülmesi için en uygun plan ve proje ile hareket ediyoruz. Uzman kadro ve kalifiyeli ustalarımız ile çıktığımız bu süreçte her geçen gün daha fazla pozitif geri dönüşler alıyoruz.

7/24 mutfak gideri tıkanıklığı, 7/24 pimaş açma servisi, 7/24 Tıkalı WC Açma Servisi, Ak Fırat Kanal Açma, Alemdağ Kanalizasyon Açma, Alemdağ Su Kaçağı Tespiti, Altunizade Kanalizasyon Açma Servisi, Ataşehir Su Kaçağı Servisi, Beykoz Kanal Açma Servisi, Beykoz Su Kaçağı Tespiti, Caddebostan Kanalizasyon Açma, Çengelköy Kanalizasyon Açma, Darıca Tıkalı Tuvalet Gideri Açma, DD, Dudullu Kanalizasyon Açma, Evde su kaçağı var, garanti su kaçağı tespiti, Gebze Mutfak Gideri Tıkanıklığı, Gebze Tıkanıklık Açma Servisi, Gider Açma, Gölcük Kanalizasyon Açma, İzmit Kanalizasyon Açma, izmit klozet tıkanıklığı servisi, İzmit Su Kaçağı Servisi, Kadıköy Kanalizasyon Açma, kanal açma, kanal açma pendik, kanal görüntüleme, Kanal Görüntüleme Videosu, Kartal Gider Açma, kartal kanal açma, kartal kırmadan kanal açma, Kartal Tıkalı Gider Açma, Kartal Tıkanıklık Açma Servisi, Kayışdağı Kanalizasyon Açma, Kaynarca kırmadan pimaş açma, kırmadan kanal açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Kozyatağı Kanalizasyon Açma, Küçükyalı Kanalizasyon Açma, Kurtköy Kanal Açma Robotla, Kurtköy Su Kaçağı Servisi, Maltepe Kanalizasyon Açma, Maltepe Su Kaçağı, Maltepe Tıkalı pimaş, Pendik Gider Açma, Pendik Kanalizasyon Açma, pendik kırmadan kanal açma, pendik kırmadan tıkalı muftak gideri açma, pendik mutfak gideri açma, Pendik Su Kaçağı Onarımı, pendik su kaçak tespiti, Pendik Tıkalı Gider Açma, pendik tıkalı tuvalet açma, Sancaktepe Su Kaçağı Servisi, Şekerpınar Mutfak Gideri Tıkanıklığı, su kaçağı, su kaçağı nasıl bulunur, Su Kaçağı Tamiri Kartal, su kaçağı tespiti, Su Sızıntısı Tamiri, Su Tesisat Hizmetleri, Ümraniye Pimaş Görüntüleme, Ümraniye Su Sızıntısı, Ümraniye Su Tesisatçısı, Ümraniye Yağmurluk Gideri Açma, üsküdar kanal açma, Üsküdar Su Kaçağı, Üsküdar Su Tesisatçısı, Yalova Su Kaçağı

08 Şubat 2016
2.831 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

error: Content is protected !!